Par Mogo

Mogo misija ir iepriecināt ikkatru auto īpašnieku, piedāvājot elastīgus kredītrisinājumus. Mūsu mērķis ir izveidot ilgstošu sadarbību, izmantojot augstākā līmeņa klientu apkalpošanu, kas apvienota ar atsaucīgu, zibens ātru un elastīgu pieeju. Tajā pašā laikā, mēs novērtējam visus sniegtos ieteikumus un atsauksmes, kas kalpo kā slepenā sastāvdaļa, lai padarītu mūsu pakalpojumus vēl labākus un apmierinošākus.

Mūsu statistika

50 000
Kopā ar Mogo uz ceļa ir vairāk nekā 50 000 auto!
350 000
Apmierinātu klientu apkārt pasaulei!
50
Vairāk kā piecdesmit sadarbības partneru!

Mūsu misija

Padarīt personīgo mobilitāti viegli pieejamu visiem Latvijas iedzīvotājiem, esot vienotiem mīlestībā pret auto 💚
Par mums-Ilgstošas attiecības

Ilgstošas attiecības

Esot izpalīdzīgi, dzīvespriecīgi, atvērti un vienmēr pieklājīgi savā komunikācijā, mēs veidojam stipras un ilgstošas attiecības. Tā mums ir visaugstākā vērtība gan starp mūsu klientiem un partneriem, gan mūsu darbiniekiem.

Par mums-Zināšanas

Zināšanas

Neatkarīga domāšana un lēmumu pieņemšana tiek augstu novērtēta. Tāpēc viss darbs tiek veikts pareizi, vienmēr paturot prātā mūsu klientu intereses. Komanda ir panākumu atslēga un tikai tā spējam sasniegt nospraustos mērķus.

Par mums-Brīvība

Brīvība

Mūsu vidū jūs sastapsiet cilvēkus, kuri situācijas risina empātiski un ar klientu orientētu pieeju. Mūsu skatījums ir vērsts uz jaunu iespēju izpēti, nevis problēmu risināšanu. Atšķirīgo pieeju palīdz veicināt elastība.

Par mums-Uzmanība detaļām

Uzmanība detaļām

Kā aizdevuma sniedzējs mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām kā vissvarīgākajai pamatvērtībai. Mūsu darbu raksturo nelokāma konsekvence un precizitāte, kas ļauj mums veikt pārdomātas un apzinātas izvēles. Bez vilcināšanās aptverot katru detaļu, mēs apzinīgi pildām savus pienākumus.

Kāpēc izvēlēties Mogo? 🗺️

Esam uzticams un drošs aizdevējs! Piekopjam individuālas pieejas principu, kā arī nodrošinām augstas kvalitātes klientu apkalpošanu. Un tas nebūt nav viss! Piesakies finansējumam no jebkuras vietas Latvijā, saņem naudu 15 minūšu laikā un sēdies pie auto stūres jau tajā pašā dienā!
Par mums-2

Mūsu sadarbības partneri

Mēs esam šeit, lai palīdzētu klientiem droši iegūt sapņu auto, strādājot roku rokā ar uzticamu partneru tīklu.

Ja esat transportlīdzekļu tirgotājs, kļūstot par Mogo partneri, Jūs iegūsiet uzticamu finanšu kompanjonu saviem klientiem, kā arī daudz priekšrocību sev.

Kļūsti par mūsu partneri

TrustLine (Trauksmes celšana)

Mēs rūpējamies par integritāti, atbilstību un ētiku un uzskatām, ka, veidojot uzticēšanās kultūru, ir svarīgi izteikties, ja kaut kas nav kārtībā, lai mēs varētu risināt problēmu.
 TrustLine ir Mogo mātesuzņēmuma Eleving Group trauksmes celšanas sistēma, kurā Mogo darbinieki un ārējās ieinteresētās personas var droši un konfidenciāli ziņot par aizdomām par iespējamiem, pašu pieredzētiem vai novērotiem pārkāpumiem. TrustLine ir izstrādāta, izveidota un darbojas tā, lai nodrošinātu informācijas pilnīgumu, integritāti un konfidencialitāti un nepieļautu nepiederošu personu piekļuvi tai.

Kad ziņot par pārkāpumu, izmantojot TrustLine

Aicinām ziņot par jebkādiem pārkāpumiem saistībā ar:

  • Mogo vai trešo personu, kas pārstāv Mogo, uzņēmējdarbības ētikas un standartu pārkāpumiem;
  • Mogo politikas un vērtību pārkāpumiem saistībā ar vadības praksi, uzņēmējdarbības praksi vai uzvedību;
  • bažām par apšaubāmu grāmatvedību, iekšējo kontroli, revīziju un finanšu pārskatiem vai apzinātām darbībām, lai nepamatoti iegūtu neatļautus labumus, piemēram, naudu, īpašumu vai pakalpojumus;
  • bažām par Mogo iesaistīšanos cilvēktiesību pārkāpumos, kā arī par uzņēmējdarbību vai uzvedību, kas ir pretrunā cilvēktiesību ievērošanai;
  • nozīmīgiem pārkāpumiem saistībā ar monopolu novēršanu vai negodīgu tirdzniecību, spiegošanu vai sabotāžu un informācijas drošības pārkāpumiem.

Lai izteiktu bažas par integritāti, nav jāzina sīka informācija un nav jābūt pārliecinātam, ka kaut kas nav kārtībā. Varat paļauties, ka nopietni, godīgi un operatīvi izskatīsim jūsu ziņojumus un rīkosimies, ja kaut kas būs jānovērš. Ja vēlaties, ziņojums var būt pilnīgi anonīms.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka TrustLine sistēmu nevajadzētu izmantot, lai ziņotu par klientu sūdzībām. Lai ziņotu par šādām problēmām, lūdzu, izmantojiet klientu apkalpošanas dienesta kontaktinformāciju.

Anonimitāte un atriebības novēršana

Eleving Group nepieļauj diskrimināciju un atriebību attiecībā uz personām, kuras godprātīgi ziņo vai piedalās izmeklēšanā. Tāpēc izmantojam efektīvus, konfidenciālus un drošus ziņošanas kanālus un nodrošinām, ka ziņotāji, kuri ziņo par pārkāpumiem, ir efektīvi aizsargāti pret atriebību. Ja uzskatāt, ka pret jums ir vērsta atriebība par ziņošanu vai piedalīšanos izmeklēšanā, nekavējoties informējiet mūs par to, izmantojot TrustLine. Visi šādi ziņojumi tiks izskatīti konfidenciāli.
 Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzam skatīt Eleving Group Trauksmes celšanas politiku.

Ziņot