Par Mogo

Mogo misija ir iepriecināt ikkatru auto īpašnieku, piedāvājot elastīgus kredītrisinājumus. Mūsu mērķis ir izveidot ilgstošu sadarbību, izmantojot augstākā līmeņa klientu apkalpošanu, kas apvienota ar atsaucīgu, zibens ātru un elastīgu pieeju. Tajā pašā laikā, mēs novērtējam visus sniegtos ieteikumus un atsauksmes, kas kalpo kā slepenā sastāvdaļa, lai padarītu mūsu pakalpojumus vēl labākus un apmierinošākus.

Mūsu statistika

50 000
Kopā ar Mogo uz ceļa ir vairāk nekā 50 000 auto!
350 000
Apmierinātu klientu apkārt pasaulei!
50
Vairāk kā piecdesmit sadarbības partneru!

Mūsu misija

Padarīt personīgo mobilitāti viegli pieejamu visiem Latvijas iedzīvotājiem, esot vienotiem mīlestībā pret auto 💚
Par mums-Ilgstošas attiecības

Ilgstošas attiecības

Esot izpalīdzīgi, dzīvespriecīgi, atvērti un vienmēr pieklājīgi savā komunikācijā, mēs veidojam stipras un ilgstošas attiecības. Tā mums ir visaugstākā vērtība gan starp mūsu klientiem un partneriem, gan mūsu darbiniekiem.

Par mums-Zināšanas

Zināšanas

Neatkarīga domāšana un lēmumu pieņemšana tiek augstu novērtēta. Tāpēc viss darbs tiek veikts pareizi, vienmēr paturot prātā mūsu klientu intereses. Komanda ir panākumu atslēga un tikai tā spējam sasniegt nospraustos mērķus.

Par mums-Brīvība

Brīvība

Mūsu vidū jūs sastapsiet cilvēkus, kuri situācijas risina empātiski un ar klientu orientētu pieeju. Mūsu skatījums ir vērsts uz jaunu iespēju izpēti, nevis problēmu risināšanu. Atšķirīgo pieeju palīdz veicināt elastība.

Par mums-Uzmanība detaļām

Uzmanība detaļām

Kā aizdevuma sniedzējs mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām kā vissvarīgākajai pamatvērtībai. Mūsu darbu raksturo nelokāma konsekvence un precizitāte, kas ļauj mums veikt pārdomātas un apzinātas izvēles. Bez vilcināšanās aptverot katru detaļu, mēs apzinīgi pildām savus pienākumus.

Kāpēc izvēlēties Mogo? 🗺️

Esam uzticams un drošs aizdevējs! Piekopjam individuālas pieejas principu, kā arī nodrošinām augstas kvalitātes klientu apkalpošanu. Un tas nebūt nav viss! Piesakies finansējumam no jebkuras vietas Latvijā, saņem naudu 15 minūšu laikā un sēdies pie auto stūres jau tajā pašā dienā!
Par mums-2

Mūsu sadarbības partneri

Mēs esam šeit, lai palīdzētu klientiem droši iegūt sapņu auto, strādājot roku rokā ar uzticamu partneru tīklu.

Ja esat transportlīdzekļu tirgotājs, kļūstot par Mogo partneri, Jūs iegūsiet uzticamu finanšu kompanjonu saviem klientiem, kā arī daudz priekšrocību sev.

Kļūsti par mūsu partneri