Biežāk uzdotie jautājumi

Autolīzings

Pieteikšanās

 • Kādi ir nosacījumi, lai varētu pieteikties autolīzingam?

  Lai pieteiktos kredītam, tev ir jābūt juridiskai vai pilngadīgai fiziskai personai. Tavai pilsonībai nav nozīmes, taču tev jābūt beztermiņa uzturēšanās atļaujai Latvijas Republikā.

 • Kādi soļi man ir jāveic, lai pieteiktos autolīzingam?

  1) Izvēlies transporta līdzekli un aizpildi pieteikumu mogo.lv mājaslapā, filiālē vai pie mogo partneriem.
  2) Sagaidi mūsu piedāvājumu, ko nosūtīsim SMS veidā un e-pastā.
  3) Pēc piedāvājuma saņemšanas sazinies ar mogo.lv klientu apkalpošanas centru tālākai datu izskatīšanai un precizēšanai.
  4) Pozitīva rezultāta gadījumā dodies uz tuvāko mogo filiāli noslēgt līgumu. Ja auto būsi izvēlējies pie kāda no mogo partneriem, līgumu varēsi noformēt turpat uz vietas.
  5) Pēc līguma noslēgšanas vari veikt transportlīdzekļa pārreģistrāciju tuvākajā CSDD filiālē.

 • Kādos gadījumos man ir nepieciešams galvotājs?

  Izvērtējot katru fiziskas personas pieteikumu individuāli, mogo pieņem lēmumu, vai autolīzinga līguma noslēgšanai nepieciešams piesaistīt galvotāju. Juridiskām personām uzņēmuma īpašnieks kā galvotājs ir obligāts nosacījums.

 • Vai varu pieteikties autolīzingam, ja man jau ir citas kredītsaistības?

  Tas ir iespējams, ja tavu ienākumu un izdevumu proporcija atļauj uzņemties vēl papildu saistības.

Auto pirkšanas process

 • Kādi soļi jāveic, ja pērku auto pie mogo sadarbības partneriem?

  Izvēlies sev interesējošo transportlīdzekli un aizpildi pieteikuma veidlapu, ko saņemsi no mogo partnera. Pēc pieteikuma izskatīšanas pozitīvas atbildes gadījumā varēsi noslēgt līgumu turpat pie partnera vai mogo filiālē. Pēc līguma noslēgšanas tuvākajā CSDD filiālē būs jāveic automašīnas pārreģistrācija

 • Kādi soļi jāveic, ja pērku auto mogo autoplacī?

  Izvēlies sev interesējošo transportlīdzekli un aizpildi pieteikuma veidlapu, ko saņemsi no mogo autoplača darbinieka. Pēc pieteikuma izskatīšanas pozitīvas atbildes gadījumā varēsi noslēgt līgumu turpat pie darbinieka vai mogo filiālē. Pēc līguma noslēgšanas tuvākajā CSDD filiālē būs jāveic automašīnas pārreģistrācija.

 • Kādi soļi jāveic, ja pērku auto no drauga vai cita neatkarīga pārdevēja?

  Izvēlies transportlīdzekli un aizpildi pieteikumu mogo.lv mājaslapā vai tuvākajā filiālē. Pieteikumā jānorāda informācija par transportlīdzekli. Pēc pieteikuma iesniegšanas tu saņemsi piedāvājumu, kas tiks nosūtīts tev gan SMS veidā, gan e-pastā. Pēc piedāvājuma saņemšanas sazinies ar mogo.lv klientu apkalpošanas centru tālākai datu izskatīšanai un precizēšanai. Pozitīva rezultāta gadījumā kopā ar transportlīdzekļa īpašnieku dodies uz tuvāko mogo filiāli noslēgt līgumu. Pēc tā noslēgšanas varēsi veikt transportlīdzekļa pārreģistrāciju tuvākajā CSDD filiālē.

 • Kādi dokumenti nepieciešami, lai noformētu autolīzingu?

  Līguma noslēgšanai visām iesaistītajām pusēm ir nepieciešama pase vai personas apliecība (eID), transportlīdzekļa tehniskā pase un bankas konta numurs.

 • Vai automašīnai ir nepieciešama KASKO apdrošināšana?

  KASKO apdrošināšana nav nepieciešama. Izņēmums ir gadījums, ja plāno izceļot ārpus Šengenas zonas valstīm un/vai izmantot transportlīdzekli kā taksometru vai mācību auto.

 • Kā notiek automašīnas novērtēšana?

  Transportlīdzekļa novērtēšana notiek attālināti, taču pirms līguma noslēgšanas mogo filiāles darbinieks veic papildu auto apskati. Ja līgums tiek noslēgts pie sadarbības partnera, auto apskati veic partneris.

 • Kā juridiski tiek noformēts transporta līdzeklis?

  Pēc līguma noslēgšanas un transportlīdzekļa pārreģistrācijas tu kļūsi par auto turētāju un mogo – par auto īpašnieku līdz līzinga termiņa beigām. Tev būs iespēja ar auto pārvietoties gan pa Latvijas teritoriju, gan izbraukt uz ārzemēm. Sodi, kas saņemti par ceļu satiksmes pārkāpumiem, būs jāsedz auto turētājam.

Maksājumi

 • Kādos veidos iespējams veikt ikmēneša maksājumu?

  Maksājumu vari veikt gan internetbankā, gan mogo filiālēs visā Latvijā.

 • Cik ilgā laikā mans veiktais maksājums tiek apstiprināts?

  Ja maksājums tiks veikts vienas bankas ietvaros, naudu saņemsim dažu minūšu laikā. Ja tas būs starpbanku maksājums, tev jārēķinās ar to, ka naudu varam saņemt tikai nākamajā darbdienā. Veicot maksājumu mogo filiālē, saņemsi apstiprinājumu vienas minūtes laikā. Tiklīdz veiktais maksājums būs saņemts, nosūtīsim tev SMS apstiprinājumu.

 • Ko iesākt, ja vēlos auto pārdot pirms beidzies līzinga termiņš?

  Šādā situācijā tev jāsazinās ar mogo klientu apkalpošanas centru, jāinformē mogo pārstāvis par saviem nodomiem transportlīdzekli pārdot un jāuzklausa nākamie soļi. Auto tirdzniecību vari uzticēt arī mums.

 • Vai aizdevumu ir iespējams atmaksāt pirms termiņa un cik tas maksā?

  Jā, tu vari atmaksāt aizdevumu pilnībā jebkurā brīdī. Līzinga pirmstermiņa atmaksas veikšanai komisijas maksa fiziskām personām netiek piemērota, savukārt juridiskām personām tā ir 3% no atlikušās pamatsummas, bet ne mazāk kā 50 EUR.

 • Kā man rīkoties, ja nevaru aizdevumu atmaksāt?

  Ja radušās grūtības, sazinies ar mums, lai kopā rastu vislabāko risinājumu autolīzinga atmaksai.

 • Kas notiek, kad aizdevums tiek pilnībā atmaksāts?

  Pēc pilnīgas aizdevuma atmaksas tev jāsazinās ar mogo klientu apkalpošanas centru un jāinformē, ka vēlies transportlīdzekli pārreģistrēt uz sevi. Mēs veiksim elektronisko atzīmi CSDD sistēmā, un tu varēsi doties uz tuvāko CSDD filiāli, lai veiktu pārreģistrāciju uz sava vārda.

 • Kā rīkoties, ja pēc aizdevuma saņemšanas man mainās kontaktinformācija?

  Tiklīdz mainās kontaktinformācija, tev par to noteikti jāziņo, zvanot 66900900 vai rakstot uz info@mogo.lv