Biežāk uzdotie jautājumi

Aizdevums pret auto

Pieteikšanās

 • Kādi ir nosacījumi, lai varētu pieteikties aizdevumam pret auto?

  Vari pieteikties kredītam, ja esi juridiska vai pilngadīga fiziska persona. Tavai pilsonībai nav nozīmes, taču tev jābūt beztermiņa uzturēšanās atļaujai Latvijas Republikā.

 • Kādi soļi man ir jāveic, lai pieteiktos aizdevumam pret auto?

  Lai pieteiktos aizdevumam, aizpildi pieteikumu mogo.lv mājaslapā vai kādā no mogo filiālēm. Pēc pieteikuma iesniegšanas tu saņemsi piedāvājumu, kas tiks nosūtīts tev gan SMS veidā, gan uz e-pastu. Pēc piedāvājuma saņemšanas sazinies ar mogo.lv klientu apkalpošanas centru tālākai datu izskatīšanai un precizēšanai. Pozitīva rezultāta gadījumā kopā ar transportlīdzekļa īpašnieku dodies uz tuvāko mogo filiāli noslēgt līgumu.

 • Kādi dokumenti nepieciešami, lai noformētu aizdevumu pret auto?

  Tev ir nepieciešama pase vai personas apliecība (eID), transportlīdzekļa tehniskā pase un bankas konta numurs.

 • Kādos gadījumos transportlīdzeklis ir jānovērtē klātienē?

  Vienmēr pirms līguma noslēgšanas mogo filiāles darbinieks veic auto apskati klātienē.

 • Kā notiek auto novērtēšana?

  Transportlīdzekļa novērtēšana notiek attālināti, taču pirms līguma noslēgšanas mogo filiāles darbinieks veic papildu auto apskati.

 • Kā juridiski tiek noformēts transportlīdzeklis?

  Pēc līguma noslēgšanas un transportlīdzekļa pārreģistrācijas tu kļūsi par auto turētāju un mogo – par auto īpašnieku līdz aizdevuma termiņa beigām. Tev būs iespēja ar auto pārvietoties gan Latvijas teritorijā, gan izbraukt uz ārzemēm. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, atlīdzību mēs novirzīsim transportlīdzekļa remontam. Ja transportlīdzeklis vairs nebūs remontējams, pēc taviem ieskatiem izmaksāto apdrošināšanas prēmiju varēsi izmantot auto līzinga segšanai. Sodi, kas saņemti par ceļu satiksmes pārkāpumiem, būs jāsedz auto turētājam.

 • Vai automašīnai ir nepieciešama KASKO apdrošināšana?

  KASKO apdrošināšana nav nepieciešama. Izņēmums ir gadījums, ja plāno izceļot ārpus Šengenas zonas valstīm un/vai izmantot transportlīdzekli kā taksometru vai mācību auto.

 • Kura puse apmaksā auto pārreģistrāciju?

  Pēc līguma noslēgšanas transportlīdzeklis būs jāpārreģistrē uz mogo – tu kļūsi par tā turētāju. Pārreģistrācijas izmaksas CSDD būs jāsedz tev – aptuveni 35 EUR.

 • Vai varu pieteikties aizdevumam pret auto, ja man jau ir citas kredītsaistības?

  Tas ir iespējams, ja tavu ienākumu un izdevumu proporcija atļauj uzņemties vēl papildu saistības.

Maksājumi

 • Kādos veidos iespējams veikt ikmēneša maksājumu?

  Maksājumu vari veikt gan internetbankā, gan mogo filiālēs visā Latvijā.

 • Cik ilgā laikā mans veiktais maksājums tiek apstiprināts?

  Ja maksājums tiks veikts vienas bankas ietvaros, naudu saņemsim dažu minūšu laikā. Ja tas būs starpbanku maksājums, tev jārēķinās ar to, ka naudu varam saņemt tikai nākamajā darba dienā. Veicot maksājumu mogo filiālē, saņemsi apstiprinājumu vienas minūtes laikā. Tiklīdz veiktais maksājums būs saņemts, nosūtīsim tev SMS apstiprinājumu.

 • Ko iesākt, ja vēlos auto pārdot pirms aizdevuma atmaksas termiņa?

  Šādā situācijā tev jāsazinās ar mogo klientu apkalpošanas centru un jāinformē mogo pārstāvis par saviem nodomiem transporta līdzekli pārdot. Ja nevēlies to darīt pats, auto tirdzniecību vari uzticēt mums.

 • Vai aizdevumu ir iespējams atdot pirms atmaksas termiņa un cik tas maksā?

  Aizdevuma pirmstermiņa atmaksas veikšanai komisijas maksa fiziskām personām piemērota netiek. Juridiskām personām tiek piemērota komisija 3% apmērā no atlikušās aizdevuma pamatsummas, bet ne mazāk kā 50 EUR.

 • Kā man rīkoties, ja nevaru aizdevumu atmaksāt?

  Šādā situācijā tev jāsazinās ar mogo klientu apkalpošanas centru un par to jāinformē mogo pārstāvis. Mēs centīsimies rast risinājumu, lai tu vari gan paturēt auto, gan spēt atmaksāt aizdevumu.

 • Kas notiek, kad aizdevums tiek pilnībā atmaksāts?

  Pēc pilnīgas aizdevuma atmaksas tev jāsazinās ar mogo klientu apkalpošanas centru un jāinformē, ka vēlies transporta līdzekli pārreģistrēt uz sevi vai kādu citu personu. Mēs veiksim elektronisko atzīmi CSDD sistēmā, un tu varēsi doties uz tuvāko CSDD filiāli, lai veiktu pārreģistrāciju.

 • Kā rīkoties, ja pēc aizdevuma saņemšanas man mainās kontaktinformācija?

  Tiklīdz mainās kontaktinformācija, tev par to noteikti jāziņo, zvanot 66900900 vai rakstot uz info@mogo.lv