Aizdevums pret auto

Nepieciešama nauda?

Ar mogo Tev ir iespēja vienas dienas laikā saņemt aizdevumu līdz pat 90% apmērā no Tava auto tirgus vērtības. Ar ko mogo atšķiras no citiem aizdevējiem? Mēs rūpējamies, lai aizdevums ir viegli atdodams un aizdevuma laikā Tu varētu turpināt braukt ar savu auto - mēs to nepaturēsim kā ķīlu. Turklāt mogo piedāvā aizdevumu ne tikai pret auto, bet pret dažādiem transportlīdzekļiem: auto, motocikls, laiva, motorollers, traktors un citiem. 


 

Kā aizņemties?

 

Pieteikums

Tev pieder auto - Piesakies un saņem aizdevumu Tev ērtākajā veidā — mogo mājaslapā, zvanot +371 66 900 900 vai mogo filiālēs Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Talsos, Jelgavā vai Tukumā.

Piedāvājums

Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu un sniegsim piedāvājumu 30 minūšu laikā.

Līgums

Paraksti līgumu kādā no mūsu filiālēm. Saņem pilnvaru, ar ko CSDD pārreģistrēt auto uz mogo vārda, un kļūsti par auto turētāju.

Nauda

Uzreiz pēc pārreģistrācijas saņem naudu kontā un turpini braukt ar savu auto.

 

 

Jautājumi?

 • Par aizdevumiem

  Kas ir mogo?

  Mogo sniedz Tev iespēju ērti, ātri un izdevīgi aizņemties naudu apmaiņā pret garantiju - Tavu auto no 500 līdz 10 000 EUR. Turklāt, tu varēsi turpināt braukt ar savu auto. Naudu savā kontā Tu saņemsi dienas laikā! 

  • Kā es varu saņemt aizdevumu no mogo?

   Aizdevumam vari pieteikties vairākos veidos:

   • zvanot pa tālruni +371 66 900 900
   • dodoties uz tuvāko filiāli Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Talsos, Jelgavā un Tukumā (kontakti).

   Mēs izvērtēsim Tavu pieteikumu 30 minūšu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā noslēgsim līgumu un piešķirsim Tev aizdevumu. Turklāt Tu varēsi turpināt lietot savu auto tāpat kā līdz šim - mēs kļūsim par auto īpašnieku, Tu - par auto turētāju.

    

      

  • Kādu naudas summu es varu aizņemties?

   Balstoties uz Tava auto modeli un izlaiduma gadu,  mogo piedāvā aizņemties līdz pat 90% no Tava auto tirgus vērtības. Piemēram, ja novērtēsim Tavu auto par EUR 1 500, tad maksimālā aizdevuma summa, ko varēsim Tev piešķirt, ir EUR 1 350. Protams, Tu vari aizņemties arī mazāk – tieši tik, cik Tev nepieciešams.

  • Kā notiek aizdevuma atmaksa?

   Tev jāveic ikmēneša maksājumi atbilstoši līgumā norādītajam grafikam. Lai nerastos pārpratumi, atgādinājumu par ikmēneša maksājumu nosūtīsim īsziņā uz Tavu mobilo telefonu.

  • Vai es varu atmaksāt aizdevumu ātrāk?

   Jā, protams! Par aizdevuma atmaksu pirms termiņa nebūs līgumsoda vai citu Tev nepatīkamu pārsteigumu. Tieši pretēji - aizdevuma procenti būs jāatmaksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku. PRIVĀTPERSONĀM pirmstermiņa daļēja vai pilna aizdevuma atmaksa ir BEZMAKSAS! Pilna aizdevuma pirmstermiņa atmaksa JURIDISKĀM PERSONĀM 3% no atlikušās pamatsummas (ne mazāk kā 50 EUR).

 • Aizdevuma noformēšana
 • Par auto
 • Ierobežojumi
 • Noderīga informācija

Cik vari aizņemties Tu?

maks.
Saņemt piedāvājumu
Maksājumu grafiks

Iepazīsties ar maksājumu grafiku, kas sastādīts pēc anuitātes metodes. Visas summas uzrādītas €.